// you’re reading...

Piłka Nożna

Bayern Monachium - pierwszy krok do awansu

Bayern Monachium wygrał z Olympique Lyon i w ten sposób uczynił pierwszy krok do awansu do finału Ligi Mistrzów.
Mecz rozpoczął się bardzo powoli. Przez pierwszy kwadrans brakowało strzałów oraz walki w środku pola.
W następnych minutach Bayern uzyskał dość widoczną przewagę. W 18 minucie Lyon otrzymał pierwsze poważne ostrzeżenie.
Następnie, podczas ataku Bawarczyków Franc Ribery brutalnie nadepnął Lisandro. Po otrzymaniu czerwonej kartki (37 minuta) Bawarczycy grali w dziesiątkę.
Po przewie, padła kolejna czerwona kartka. Tym razem dla zawodnika Lyonu - Toulalana.
Następnie Bayern znowu zaczął zyskiwać przewagę, co potwierdziły gol Arjena Robbena w 69 minucie. Wynikiem 0-1 dla Bayernu zakończył się środowy półfinał Champions Leage. Szkoda tylko, że w tym spotkaniu więcej niż bramek było jednak czerwonych kartek.